Camera de Comerț și Industrie a Județului Hajdú-Bihar, Fundația PRIMOM pentru Promovarea Întreprinderilor din județul Sz-Sz-B și Centrul de Transfer Tehnologic CENTI, membre ale Enterprise Europe, organizează evenimentul de matchmaking „AGROPODIOM” la Expoziția Internațională Agricolă și Alimentară Farmer-Expo din Debrecen.

Pe 29 august, solicitanții vor putea participa personal la Expoziția Internațională de Agricultură și Alimentație Farmer-Expo între orele 13:00 și 16:00, în timp ce restul evenimentului b2b va fi online între 30 august și 20 septembrie.

Farmer-Expo a fost unul dintre cele mai vizitate târguri comerciale din Ungaria de ani de zile. În ultimii ani, o medie de aproximativ 30.000 de vizitatori au participat la evenimentul de patru zile. Evenimentul însoțitor al Farmer-Expo 2024 este al XIX-lea. Expoziție horticolă de fructe și legume Hortico.

Participarea la întâlnire este gratuită, dar este necesară înregistrarea. Va trebui să cumpărați un bilet la Farmer Expo 2024. Biletele pot fi achiziționate de la locul evenimentului.

Mai multe informații despre prețurile biletelor pot fi găsite pe site-ul evenimentului: www.farmerexpo.hu Interpretarea nu va fi furnizată la întâlnirea de afaceri.

Ce sectoare acoperă evenimentul?  

•       Creșterea animalelor;

•       Producția vegetală;

•       Utilaje pentru producția culturilor de câmp;

•       Produse chimice;

•       Agricultură de precizie, agroelectronică;

•       Arhitectura agricolă;

•       Mașini de ridicat și încărcat;

•       Echipamente pentru transportul de marfă și pasageri;

•       Industria alimentară;

 

•       Agricultura ecologică;

•       Protecția mediului;

•       Gestionarea agromediului,

•       Silvicultură;

•       Agricultura ecologică;

•       Protecția mediului;

•       Gestionarea agromediului,

•       Agricultura ecologică;

•       Protecția mediului;

•       Gestionarea agromediului

Termenele:

12 iunie – încep înscrierile

1 iulie – 16 septembrie – rezervarea întâlnirilor unu la unu

29 august (13.00 – 16.00) – în persoană B2B

30 august – 20 septembrie – online b2b

Mai multe informații despre evenimentul de matchmaking sunt disponibile AICI.

 ÎNREGISTRARE

Instrucțiuni despre cum să vă înregistrați și să vă completați profilul sunt disponibile AICI.

Informații suplimentare: Anna Szász Anna EEN Advisor (Tel.: +36 52 500 714, szasz.anna@hbkik.hu)